A | A+
 
SĀKUMSKAS MĒS ESAM
DIEVKALPOJUMI
AKTIVITĀTES
SVĒTDARBĪBAS
 VĒSTURE
ZIEDOJUMI
BĪBELE

bulta Vīru vakars

 
KAS IR VĪRU VAKARS?
Piektdienās plkst 2000 „Mācītājmuižā” sākas vīru vakars jeb Bībeles stunda vīriešiem. Tājā ir aicināts piedalīties ikviens vīrietis. Vīru vakara vienojošais faktors nav hokejs, basketbols vai kāds cits sporta veids, tā nav arī zinātne, politika vai augstākā matemātika. Šeit noteicošais nav arī tas, ko tu dari savā ikdienā. Te visus vieno vēlme būt kopā, lai lasītu, izprastu un pārrunātu Bībelē rakstīto. 
 


KĀPĒC VAJAG VĪRU VAKARUS?
Lielākoties vīrietim ienākt bāznīcā ir daudz grūtāk nekā sievietei, tāpēc ir ļoti svarīgi, ka ar viņa kristībām un iesvētībām viss nebeidzas, bet tikai sākas. Arī vīriem ir savas cīņas, kas jāizcīna un kaujas, kas jāuzvar. Arī vīriem, lai pastāvētu un nezaudētu pamatu zem kājām, ir nepieciešams tuvākā atbalsts. Vīru vakara laikā par Bībeli, Dievu un ticību tiek runāts izejot no cita skatpunkta – tā kā to saprot un redz vīrietis. Tā ir vīriešu valoda, tas ir brīdis, kad savējo lokā bez aizspriedumiem var runāt par būtisko. Asas diskusijas, spraigas sarunas un vēlme meklēt atbildes uz sarežģītiem jautājumiem ir daļa no vīru vakara.
 


KĀ NOTIEK VĪRU VAKARI?
Vīru vakars jeb Bībeles stunda vīriešiem sākas ar lūgšanu, kurai seko Bībeles lasījumi un pārdomas. Katru reizi tiek lasītas tās Vecās Derības un Jaunās Derības Rakstu vietas, kuras tiek lasītas sekojošās svētdienas Dievkalpojumā. Kad teksts ir lasīts vienreiz, divreiz un, kad par to ir arī runāts, tad Dievkalpojuma laikā dzirdot atkal tās pašas Rakstu vietas var pamanīt to, ko līdz šim neesi pamanījis. Var meklēt kaut ko jaunu vai arī atgriezties pie tā paša, kas ir pārrunāts un vēlreiz pārliecināties par svarīgāko.
 


Vīru vakarā piedalīties ir aicināts ikviens vīrietis un nevajag baidīties no tā, ka nekad neesi bijis. Svarīgākais ir atnākt un būt sadraudzībā ar Dievu un savu tuvāko.


Pasākumi
19.jūlijā 19:00 Saulkrasti
Vīru un sievu vakars
20.jūlijā 8:00-13:00 Skulte
Kafijotava
21.jūlijā 10:00 Saulkrasti
Dievkalpojums

Draudzes mācītājs
Ivo Pavlovičs
29449558
pavlovics.ivo@gmail.com

Saulkrastos Mācītājmuižā
otrdienās 16:00 - 19:00
piektdienās 16.00 - 19:00
Kā arī pēc vienošanās citā laikā un vietā.Realizācija Tup un Turies